.

.

Fenteer Трајни Предиво Топката Winder, 17.6 Унца Капацитет Пластични Ликвидација Машина Ликвидација Алатка за Предиво Волнени Влакна String, рачна за Плетење & Капчиња

Fenteer Трајни Предиво Топката Winder, 17.6 Унца Капацитет Пластични Ликвидација Машина Ликвидација Алатка за Предиво

DEN 1171.20
Достапност
Залиха

Пакет Големина : 33 x 16 x 29cm / 12.99 x 6.30 x 11.42 инч.Помага да се направи ликвидација на волна и многу други стрингови во топки многу полесно.Домаќинство предиво од волна ликвидација машина, едноставен и практичен.Мала тежина, лесно да го инсталирате на работниот стол или клупа.Ниско ниво на бучава при работа, удобен и преносливо.Опис : - апарати за Домаќинство предиво од волна ликвидација машина, едноставна и практична - мала тежина, лесно да го инсталирате на работниот стол или клупа - Ниско ниво на бучава при работа, удобен и преносливо - Помага да се направи ликвидација на волна и многу други стрингови во топки многу полесно - Пакет Големина : 33 x 16 x 29cm / 12.99 x 6.30 x 11.42 inch Package Вклучува : 1 Парче Предиво Топката Winder Note : 1. Ве молиме овозможи мала разлика меѓу реалниот објект и фотографии се должи на разликата помеѓу монитори.2. Ве молиме овозможи мала грешка при мерење.Ви благодариме за вашето разбирање!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа