.

.

Pompom Создателот, 4 Големини Пом пом Одлуки за Пената Топката Weaver Игла Занает DIY Волна Плетење Занает Алатка Поставите Декорација +1PS Ножици (5)

Pompom Создателот, 4 Големини Пом пом Одлуки за Пената Топката Weaver Игла Занает DIY Волна Плетење Занает Алатка

DEN 190.80
Достапност
Залиха

✿ ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Само треба некои волна и еден ножици .Правец на волна околу пластични создателот рамномерно, се повлече тесни на средина за да се обезбеди и исецка далеку важничене. ✿ ЧЕТИРИ ГОЛЕМИНА ИЗБЕРЕТЕ : Четири разлика големина (Дијаметар) : 1.4 - 1.8 - 2.5 - 3.4 инчен ; Четири случајни бои : Зелено - Сина боја - Розова боја - Жолта. ✿ ПОМ ПОМ ПРОИЗВОДИТЕЛ : Совршен за DIY на пената топката ткаење, мини плетење проект и капчиња занает.Повеќе лесно и одвојте време за да направи пом poms. ✿ ВИСОК КВАЛИТЕТ : Овие pompom одлуки се направени од издржлив ABS смола и ПОМ смола, лесно да се отвораат и затвораат.Мазна дизајн направи да се правец на предиво рамномерно, без заглавен. ✿ ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : прекрасен подарок за вашите пријатели и родители , исто така добри за DIY на пената топката.Секој може да биде лесно да се направи пом poms и созд повеќе креативен проект.Големина : 5.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа