.

.

HEALLILY Pompom Создателот Пената Топката Weaver Игла Занает DIY Волна Плетење Занает Волна Алатка за Предиво Капчиња Плетење Деца Возрасни (Небото Сино)

HEALLILY Pompom Создателот Пената Топката Weaver Игла Занает DIY Волна Плетење Занает Волна Алатка за Предиво Капчиња

DEN 868.80
Достапност
Залиха

DIY Pompom Создателот Пената Топката Weaver Пом Poms Плетење Занаети Алатка Едноставен Лесен Плетенка Јаже Занает Loom Создателот.Се создаде најдобар и забавно работа со одлична плетење loom.Големина : 12.2 x 5 x 1 cm.Добра за деца и возрасни DIY на пената топката.Лесно да се ткаат со инструкции.Секој може да биде лесно да се направи пом poms и да се создаде повеќе креативен проект, како што шамија и сплетам капа.Почитувани купувачот, поради осветлување ефект, го следи светлината, прирачник за мерење, итн., може да има и некои мали разлики во бојата и големината.Карактеристики - Боја : Небо-сина.- Големина : 12.2 x 5 x 1 см.- Материјал : Пластика.- Лесно да се ткаат со инструкции.- Се создаде најдобар и забавно работа со одлична плетење loom.- Добра за деца и возрасни DIY на пената топката.- Секој може да биде лесно да се направи пом poms и да се создаде повеќе креативен проект, како што шамија и сплетам cap Package Including1 x пената топката weaver.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа