.

.

Предиво Winder Чадор, Преносни Брза Предиво Winder, Ниско ниво на Бучава се Изедначи Површината за Плетење Ткаење Додатоци Предиво Kint Топката Алатка

Предиво Winder Чадор, Преносни Брза Предиво Winder, Ниско ниво на Бучава се Изедначи Површината за Плетење Ткаење

DEN 1696.56
Достапност
Залиха

Дизајн на чадор, го прави лесно да го инсталирате, што ќе ви овозможи да се ослободи рацете, за да заврши на предиво во топки.Таписерии изработка, со непречено површина, може да се спречи предиво конфузија.Направен од природни дрво материјали, обработени со висок стандард, па дрво го преживеа тестот на времето.На дрвени чадор е многу безбедно, без додавање на какви било хемикалии.На кривулестите машина е лесно да се ротира, па така не постои квичат, тоа исто така им овозможува на предиво да биде рана во топката во најбрзо време.Функција : 1. Направен од природни дрво материјали, обработени со висок стандард, па дрво го преживеа тестот на time2. На дрвени чадор е многу безбедно, без додавање на било chemicals3. Таписерии изработка, со непречено површина, може да се спречи предиво конфузија.4. Дизајн на чадор, го прави лесно да го инсталирате, што ќе ви овозможи да се ослободи рацете, за да заврши на предиво во топки.5. На кривулестите машина е лесно да се ротира, па така не постои квичат, тоа исто така им овозможува на предиво да биде рана во топката во најбрзо време.Спецификација : Предмет Тип : Плетење Umbrella Specifications : 1 x Плетење Чадор Димензии : Должина : Околу. 63cm / 24.8 in Function : Плетење чадор за извртени/заробени жица.Пакет Листа : 1 x Плетење Чадор.

Параметрите на стоката

Item Type:
Knitting UmbrellaSpecifications
Size:
Length
Function:
Knitting umbrella for twisted/stranded wire.
Package List:
1 x Knitting Umbrella :

Подобро ви се допаѓа