.

.

Kyocera 1T02RMAUS0 Модел-апарат TK-8527Y Жолта Тонер Кертриџ За употреба со Kyocera/Copystar CS-3552ci, КС-4052ci, TASKalfa 3552ci и 4052ci Боја на Печатари, Мултифункционални

Kyocera 1T02RMAUS0 Модел-апарат TK-8527Y Жолта Тонер Кертриџ За употреба со Kyocera/Copystar CS-3552ci, КС-4052ci,

DEN 2018.40
Достапност
Залиха

За користење со Kyocera/Copystar CS-3552ci, КС-4052ci, TASKalfa 3552ci и 4052ci Боја на Печатари, Мултифункционални.До 15,000 Страни Принос на 5% Просечна Покриеност.Kyocera 1 T02 RMAUS0 Модел-апарат TK-8527 Y Жолта Тонер Кертриџ За употреба со Kyocera/Copystar CS-3552ci, КС-4052ci, TASKalfa 3552ci и 4052ci Боја Мултифункционален Printers Key Features For употреба со Kyocera/Copystar CS-3552ci, КС-4052ci, TASKalfa 3552ci и 4052ci Боја Мултифункционален Printers Up да 15,000 Страни Принос на 5% Просечна Покриеност.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа