.

.

Професор Боја Remanufactured Мастило за Xerox Phaser 8560 / 8560MFP Заменува Црна 108R00726 - 3 Бои - (3,400 Страници)

Професор Боја Remanufactured Мастило за Xerox Phaser 8560 / 8560MFP Заменува Црна 108R00726 - 3 Бои - (3,400 Страници)

DEN 529.92
Достапност
Залиха

ПРОФЕСОР БОЈА Е 8560 КАСЕТИ : Направени од страна на remanufacturing оригинални касети, Професор по Боја е мастило касети понуди мир на умот со исклучителни отпечатоци.REMANUFACTURED МАСТИЛО КАСЕТИ : Дизајнирани за да бидат компатибилни со Xerox Phaser 8560 и 8560 MFP, овие касети обезбеди помалку скапо решение за користење на оригиналните касети.ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ ОТПЕЧАТОЦИ : Нашата remanufactured снабдување со извонредна отпечатоци со живописни бои, точно линија детали, и убави слики без крварење или streaking.СТРАНИЦА ПРИНОС : врз Основа на индустриски стандард 5% страница покриеност, секој 3 пакет на мастило приноси околу 3,400 страници.ПРОФЕСОР БОЈА : Професор Боја е опседнат со создавањето на највисоко квалитетни remanufactured мастило касети достапен во САД, така можете да добиете најмногу од вашиот дом или канцеларија принтери.Мастило стапови remanufactured со ОЕМ восок мастило.Мастило стапчиња кои се вклопуваат во вашиот печатач кој ќе не џем.Мастило стапови remanufactured со ОЕМ восок мастило.Мастило стапчиња кои се вклопуваат во вашиот печатач кој ќе не џем.Иновативен решение што ви заштедува пари, Професор Боја на мастило касети се лесно да го вметнете во вашиот печатач.Инсталацијата не бара само 4 чекори што е прикажано подолу.Отвори на врвот тонер за вчитување на вратата.Вметнете ја мастило се држи во соодветните мастило слот.Затворање на врвот тонер за вчитување на вратата.Вие сте подготвени да се печати!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа