.

.

Кристијано Роналдо CR7 Игра На Мажите EDT Спреј, 3.4 Fl Мл

Кристијано Роналдо CR7 Игра На Мажите EDT Спреј, 3.4 Fl Мл

DEN 839.76
Достапност
Залиха

Се издвојува со силна вуди белешки и сладост на овошје во зависност смеса.Топ Белешки : Свежи Јаболка, Папаја, Cardamom, Кршен Мраз.Блискиот Белешки : Elemi, Виолетова Dew, Лаванда Bud, Смрека И Бери.Дното Белешки : Кашмир Шумата, Cedarwood, Sugared Tonka, Грав Guaiac дрво.Инспирира и на навивачите за извршување на верба во себе, квалитет и посветеност.Дефинирање на лична изјава, како финален облекување допир за посебна ноќ повод или ден-време секојдневен стил, секој мирис.Кристијано Роналдо создава мириси да им понуди на своите фанови на olfactive искуство на неговиот свет.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа