.

.

PB ParfumsBelcam Аква Нашата Верзија на Ралф тоалетната вода Спреј 1.7 Fl Мл (F97600A)

PB ParfumsBelcam Аква Нашата Верзија на Ралф тоалетната вода Спреј 1.7 Fl Мл (F97600A)

DEN 686.40
Достапност
Залиха

Шарени мирис мешавина направени од мандарина, freesia, мошус и дрво белешки.Прифатлива алтернатива на дизајнерот мирис.Носат секој ден во канцеларија или во специјални прилики.PB Parfums Belcam мириси не се поврзани со Ралф, кој е заштитен знак на бренд име на производителот.Земја на потекло сад.Аква тоалетната вода Спреј, верзија на Ралф, е шарени мирис мешавина направени од мандарина, freesia, мошус и дрво белешки.Неодоливо, долготраен мирис кој е совршен за дневно или вечер носат.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа