.

.

Прада Луна Rossa тоалетната вода за Мажи 5 Мл/ 150 Ml - Спреј, 5 Fl Мл

Прада Луна Rossa тоалетната вода за Мажи 5 Мл/ 150 Ml - Спреј, 5 Fl Мл

DEN 2159.76
Достапност
Залиха

Применуваат врз чиста, сува кожа.Луна rossa е направена во Шпанија.Поради производителот на пакување промени, пакувањето на производот може да се разликува од сликата покажана.Прада Луна Rossa за мажи од Прада тоалетната вода Спреј 5.1 Мл/ 150 Мл.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа