.

.

2019 Panini Резултат Фудбалски Ветеран Канзас Сити Шефовите на Тимот Сет од 11 Картички: Патрик Mahomes II(#1), Тревис Kelce(#2), Стивен Нелсон(#3), Tyreek Хил(#4), Sammy Watkins(#5), Спенсер Опрема

2019 Panini Резултат Фудбалски Ветеран Канзас Сити Шефовите на Тимот Сет од 11 Картички: Патрик Mahomes II(1),

DEN 886.80
Достапност
Залиха

2019 Panini Резултат Фудбалски Ветеран Канзас Сити Шефовите на Тимот Сет од 11 Картички, што вклучува : Патрик М Картичка Услови се NM-MT.Тим постави бродови во заштитен snap случај.Имаме тим се поставува за Безбол, Фудбал, Кошарка, Хокеј и Фудбал.Имаме голем избор на Autographs, Дресови, и Сувенири картички!. 2019 Panini Резултат Фудбалски Ветеран Канзас Сити Шефовите на Тимот Сет од 11 Картички, што вклучува : Патрик Mahomes II(#1), Тревис Kelce(#2), Стивен Нелсон(#3), Tyreek Хил(#4), Sammy Watkins(#5), Спенсер Опрема(#6), Dee Ford(#7), Ентони Hitchens(#8), Ерик Бери(#9), Крис Conley(#10), Џастин Хјустон(#11) Картичка Услови се NM-MT.Тим постави бродови во заштитен snap случај.Имаме тим се поставува за Безбол, Фудбал, Кошарка, Хокеј и Фудбал.Имаме голем избор на Autographs, Дресови, и Сувенири картички!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа