.

.

Индустриски Thermowell, 304SS, 1/4 NPT

Индустриски Thermowell, 304SS, 1/4 NPT

DEN 213.36
Достапност
Залиха

'Индустриски Thermowell, Внатрешната Нишка Големина Во 1/4.NPT, Матични Должина 6 In., Процесот Конекција Во 1/2.NPT, Вметнување Должина 6 In., Материјал На 304 Нерѓосувачки Челик, Создаден Кол. 0.25 Во., Приклучок Должина 6 Во. '.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа