.

.

Каролина е Богатства 8860TBC Пеперутка на Виолетова, Високото Момче Пијалаци Изолатор Пијалаци Изолатор Hugger, Високото Момче, Multicolor

Каролина е Богатства 8860TBC Пеперутка на Виолетова, Високото Момче Пијалаци Изолатор Пијалаци Изолатор Hugger,

DEN 167.76
Достапност
Залиха

Се вклопува 22 оз до 24 мл лименки или пивце шишиња.Голема расклопна пијалаци изолатор за Енергетски Пијалоци или големи Iced Чај пијалоци.Одлично да ги пратите на вашиот пијалок и додадете малку талент на собирот.Натпревар со една од изолирани ладилници или coasters за убав подарок пакет.Миење на hugger во вашата машина за миење садови или облека за миење.Дизајн не ќе падне.Направен во САД.Високото момче пиво може да ракави. 24oz може да ладилникот.Високи Може Да Пиво Hugger.Пеперутки & Месеци подароци, Пеперутки & Месеци колекционерски предмети, Пеперутки & Месеци Hugger.Пеперутка на Виолетова, Високото Момче пијалаци изолатор Hugger се Вклопува 22 оз до 24 мл лименки или пивце шишиња.Голема collapsable пијалаци изолатор за Енергетски Пијалоци или големи Iced Чај пијалоци.Одлично да ги пратите на вашиот пијалок и додадете малку талент на собирот.Натпревар со една од изолирани ладилници или coasters за убав подарок пакет.Миење на hugger во вашата машина за миење садови или облека за миење.Дизајн не ќе падне.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа