.

.

Бостон Склад Пиво И Сода Шише Ракав

Бостон Склад Пиво И Сода Шише Ракав

DEN 240.00
Достапност
Залиха

Марка на вашиот шише во стил со Бостон Склад пиво и сода шише ракав.Го прави голем водителка подарок; забава и единствена алтернатива за подарок торба.Заштита на Раце од студ шишиња; собира кондензација да се задржи на Раце Сува; Одговара на стандард 12oz шишиња.Изработен од полиестер; место чистење и миење на рацете се препорачува.За вас од страна на Бостон Магацин - Креативни идеи за дома и во животот!.Не стандардната шише маркер!на Бостон Склад кактус пиво и сода шише ракавот е забавен начин да се одбележи ќе шише.Ракавот, исто така, ги чува вашите раце топли и вашите пијалаци ладни.Направени од издржлив полиестер, што апсорбира кондензација и чува вашите раце сува, премногу!единствена шише ракавите се забава алтернатива за подарок торби и направи голем водителка подароци.Место чистење и миење на рацете е recommended.By Бостон Магацин - креативни идеи за дома и во животот!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа