.

.

Каролина е Богатства 6038RSC Цвет - Гербер Daisies Црвено Самостојна Чаша Пијалок Изолатор Hugger, Црвена Самостојна Првенство, Multicolor

Каролина е Богатства 6038RSC Цвет - Гербер Daisies Црвено Самостојна Чаша Пијалок Изолатор Hugger, Црвена Самостојна

DEN 167.76
Достапност
Залиха

Одговара на Црвениот Самостојна Чаша или било која се Вози низ Сок, Кафе (Dunkin или "Старбакс").На врвот на купот се уште е изложена да го додадете го вашето име со маркер премногу.Трајно обоена и згаснат отпорни дизајн.Одлично да ги пратите на вашиот пијалок и додадете малку талент на собирот.Направен во САД.Цвеќиња и Дрвја подароци, Цвеќиња и Дрвја колекционерски предмети, Цвеќиња и Дрвја Hugger.Одговара на црвениот самостојна чаша или големи Dunkin Крофни / "Старбакс" ледено кафе.Расклопна Пена. (16 оз до 22 мл Црвено самостојна чаша) Тоби Кит направен чаши повеќе популарен со неговите песни.Ние ги направи поубав да ги носите.На врвот на купот се уште е изложена да го додадете го вашето име со маркер премногу.Трајно обоена и згаснат отпорни дизајн.Одлично да ги пратите на вашиот пијалок и додадете малку талент на собирот.Натпревар со една од изолирани ладилници или coasters за убав подарок пакет.Миење на hugger во вашата машина за миење садови или облека за миење.Дизајн не ќе падне.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа