.

.

Chevron Мрачно Розова Тенок Може Да Coolie

Chevron Мрачно Розова Тенок Може Да Coolie

DEN 131.76
Достапност
Залиха

Расклопна дното, огради станот за складирање. 1/8" (3мм) neoprene материјал.Помага во спречување на површината штета од ограничување на кондензација.Држи пијалоци постудено подолго и рацете за да се исуши.Одговара на повеќето 12oz тенок лименки од најпопуларните брендови на хард seltzer, пиво и енергетски пијалаци. 1/8" (3мм) САД направени поли пенлив материјал.Одговара на повеќето 12oz и 11.5 оз тенок лименки, енергетски пијалаци, итн.Исто така, ќе се вклопи 12 оз долг врат пивско шише.Расклопна дното, огради станот за лесни за складирање.Помага во спречување на површината штета од ограничување на кондензација.Држи пијалоци постудено подолго и рацете за да се исуши.Дизајнот е обоена во ткаенина за сите над печати.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа