.

.

Бранови Тропска Плажа Шема Тенок Може Да Coolie

Бранови Тропска Плажа Шема Тенок Може Да Coolie

DEN 167.76
Достапност
Залиха

Расклопна дното, огради станот за складирање. 1/8" (3мм) поли пенлив материјал.Помага во спречување на површината штета од ограничување на кондензација.Држи пијалоци постудено подолго и рацете за да се исуши.Изграден за најмногу 12 оз тенок канти за одредени пиво, тешко seltzer и енергетски пијалаци. 1/8" (3мм) САД направени поли пенлив материјал.Изграден за најмногу 12oz и 11.5 оз тенок лименки, енергетски пијалаци, итн.Исто така, ќе се вклопи 12 оз долг врат пивско шише.Расклопна дното, огради станот за лесни за складирање.Помага во спречување на површината штета од ограничување на кондензација.Држи пијалоци постудено подолго и рацете за да се исуши.Дизајнот е обоена во ткаенина за сите над печати.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа