.

.

Michelob Ултра Тенок Линија Може да Кулер - Сет од 4

Michelob Ултра Тенок Линија Може да Кулер - Сет од 4

DEN 421.92
Достапност
Залиха

Сет од 4 Michelob Ултра Може да Ладилници.Vented Дното за Fold Flat Лесно Складирање и Лесно Сушење.Бел Сатен Лого.Официјално Лиценцирани.Сет од 4 Michelob Ултра Лигите Линија Може да Ладилници.Секој огради станот за лесни за складирање.Официјално лиценцирани.Бело Лого.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа