.

.

SHISAN Кожата Маркер Пенкало, Трајна Тетоважа на Кожата Позиционирање Пенкало, Водоотпорен Тенка Сурова Nib Хируршки Писарот Алатка, Усна Лагер Писарот Алатка(Црна)

SHISAN Кожата Маркер Пенкало, Трајна Тетоважа на Кожата Позиционирање Пенкало, Водоотпорен Тенка Сурова Nib Хируршки

DEN 81.60
Достапност
Залиха

Кожата безбедност : Тоа се чувствува добро да се користи, не содржи штетни хемикалии и е безбеден за кожата.Дизајниран за професионалци, аматери, и секој уметник во меѓувреме.Лесен за користење : Дали сте професионален уметник, страствен doodler, или некаде помеѓу, цртање на вашиот сопствен дизајн никогаш не било полесно.Направете ја вашата марка дебели, тенки, детални или задебелени букви.Оваа привремена тетоважа маркерот е дизајниран да создадете уметнички дела.Водоотпорен : Нема притисок за време на туширање, потење и пливање.Кога користите тетоважа маркер, вашата тетоважа ќе биде добро!.Долготрајни : Нашиот комерцијален мастило ќе навлезат во површинскиот слој на кожата.Тетоважа која трае 1-2 недели и постепено исчезнува.Вашето тело е платно, го сликам со мастило.Широка примена : Многу погоден за специјални прилики, спортски настани, страни, фестивали, итн.Quatity : 1 pcs Color : Црна,Црвена,Blue Use за Веѓа/Веѓа/Усна Microblading/Тетоважа маркер.Пакетот Вклучува : 1 buc Кожата Маркер Pen Size : 14.5 cm*1cm Provides фини линии и сенчење без боја се шири или крварење.Dual совет пенкала се заглави на слободен и лесен за употреба.Двојно заврши со двете Казна и Погусто Совет.Со живописни бои овозможува остри и посебни ознаки.Ефективно означување каде да се стави на вашата игла за пирсинг или tattooing.Одлично за стоматолошки и тетоважа индустрија.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа