.

.

JNW Директна Барата Тест Ленти 7 во 1 - Тест за pH, Хлор, Нитрити, Нитрат, Цврстина и Повеќе, Точни рибник Тестирање на Вода, Бесплатен Стан & Ebook Вклучени, 50 Count

JNW Директна Барата Тест Ленти 7 во 1 - Тест за pH, Хлор, Нитрити, Нитрат, Цврстина и Повеќе, Точни рибник Тестирање

DEN 1418.40
Достапност
Залиха

КРАЈНАТА ДОМА ТЕСТИРАЊЕ за ПОЛНЕЊЕ за вашиот езерце.Тестови за 7 параметри : Вкупна Тврдост, Слободен Хлор, Нитрат, Нитрити, p H, Вкупно Alkalinity & KH / Карбонат.ИСКЛУЧИТЕЛНО ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА езерцето вода тест ленти, Инстант веродостојни резултати со едноставни и јасни инструкции.Едноставно се натопи и да се споредат со големи боја шема на шише.Идеален избор означена на шишето.БОНУС СЛОБОДНИ МОБИЛЕН СТАН ВКЛУЧЕНИ - Евиденција, следење и следење на вашите езерцето тест ленти резултати со крајна прецизност.Достапна за IOS и Андроид.СЕКОГАШ БИДЕТЕ СИГУРНИ дека ВАШАТА РИБА СЕ ЗДРАВИ, нашите риба тест ленти дојде со голема е-книга објаснува што вашите резултати значи и како можете да одржите вашиот водата во совршена состојба. 50 ЛЕНТИ ЗНАЧИ 50 ТЕСТОВИ - Секој тестирање лента обезбедува точни и брзи резултати, правејќи го процесот на проверка на вашата езерце вода хемија толку едноставен, брз и лесен.Чиста вода = среќни риби.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа