.

.

Предните светла Страна Спојлер, 2 парчиња предните светла Странични Спојлери Крило Canards Трим Замена за Kodiaq -2021(Светла црна)

Предните светла Страна Спојлер, 2 парчиња предните светла Странични Спојлери Крило Canards Трим Замена за Kodiaq

DEN 638.16
Достапност
Залиха

Погодни за : предните светла странични спојлери, одлична замена за Kodiaq 2016-2021.Предните светла Страна Спојлер ги задоволуваат стандардната спецификација, строго ги следат фабрика за контрола на квалитетот.Премиум Материјал : Заден Прозорец Страна Спојлер е направен од високо‑одделение АБС материјал, ова спојлер е здрав, анти‑носат и издржливи.Предните светла Страна Спојлер парична Казна изработка, носат‑отпор и услугата животот е подолго.Производ Детали : Заден Прозорец Страна Спојлер со Софистицирани изработка, стилски и луксузни, надградба на стилот од вас во автомобил.Предните светла Страна Спојлер Пакет се вклучени 2 x предните светла Странични Спојлери.Лесен за Инсталација : На предните светла Страна Спојлер инсталација е едноставно и не бара сложени операции.И лесен за употреба можете да го замените стариот или скршени предните светла Страна Спојлер директно.Купување Информации : Ние вредност на шопинг искуства и задоволство на секој клиент, па ние се обезбеди техничка поддршка.Ако производот го инсталираат или квалитет имаат било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас во времето.Ние ќе се реши што е можно поскоро.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа