.

.

YHGLOVE YUHONGGUI Автомобил ABS Задниот Браник Splitter Спојлер Страна Крило Декоративни Покритие Одговара за Мерцедес Бенц CLS Класа W218 2014-2017 (Боја : Сјајно Црна боја)

YHGLOVE YUHONGGUI Автомобил ABS Задниот Браник Splitter Спојлер Страна Крило Декоративни Покритие Одговара за Мерцедес

DEN 854.40
Достапност
Залиха

Лесен и лесно да се носат и да го замени.Доаѓаат со самолепливи ленти за едноставно да се инсталира.Лесна инсталација, само кора и се држи, не driling или заварување е потребно.Совршен за декорација, да се подобри изгледот на вашите возила.Одговара За Мерцедес Бенц CLS Класа W218 2014-2017. Автомобил ABS Задниот Браник Splitter Спојлер Страна Крило Декоративни Покритие одговара за Мерцедес Бенц CLS Класа W218 2014-2017 Lightweight и лесно да се носат и да го замени.Доаѓаат со самолепливи ленти за едноставно да се инсталира.Лесна инсталација, само кора и се држи, не driling или заварување е потребно.Совршен за декорација, да се подобри изгледот на вашите возила.Тип : Задниот Браник Spoiler Product Име : Задниот Браник Spoiler Placement на Возило : Rear Quantity : 2 pcs Fitment : Одговара За Мерцедес Бенц CLS Класа W218 2014-2017 Colour : Карбонски Влакна / Светла Black Material : ABSPackage Содржина : 2 x Задниот Браник Spoiler Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа