.

.

MINGRUI FangH Спојлери SUV Автомобил Назад Задниот Браник Diffuser Ајкула Перка Комплет за Стилизирање Спојлер Усна Крило Splitter Универзална Додатоци (Боја : Црна)

MINGRUI FangH Спојлери SUV Автомобил Назад Задниот Браник Diffuser Ајкула Перка Комплет за Стилизирање Спојлер

DEN 1766.40
Достапност
Залиха

*100% сосема нов висок квалитет. *Универзална задните долниот дел од телото браник diffuser ајкула перка. *Го персонализирате и надградба на вашиот автомобил, стилски дизајн дава кориснички изглед. *Ултра-лесен и стилски изглед. *Општи; бара професионална инсталација.Производ детали : Мали задните усна го опкружува браник декорација шасија задниот спојлер додаток криви површина*100% сосема нов висок квалитет*Универзална задните долниот дел од телото браник diffuser ајкула перка*Персонализирате и надградба на вашиот автомобил, стилски дизајн дава кориснички изглед.* Ултра-лесен и стилски изглед.*Општи; бара професионален installation Specification : *Триаголен мини задниот спојлер*Тип : Задниот браник усна guard*Материјал : ABS пластика*Боја : Црна (како што е прикажано на сликата)*Возило локација : Задните*Тежина : (1 set/4 парчиња) 150g*Големина : 15 * 3 * 5 CM (1 set / 4 парчиња)*Инсталација : двострано лепило паста или перфорирани инсталација, завртка fixation Package листата : 4*Spoiler16*Screw1*двострано tape Note : 1. Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.2. Ве молиме овозможи мало прирачник за мерење на отстапување за податоци.

Параметрите на стоката

*Triangular mini rear spoiler :
*Type:
Rear bumper lip guard
*Material:
ABS plastic
*Color:
Black (as shown in the picture)
*Vehicle location:
Rear
*Weight:
(1 set/4 pieces) 150g
*Size:
15 * 3 * 5CM (1 set / 4 pieces)
*Installation:
double-sided adhesive paste or perforated installation, screw fixation
Package list:
4*Spoiler :
16*Screw :
1*Double-sided tape :
1. The real color of the item may be slightly different from the pictures shown on website caused by many factors such as brightness of your monitor and light brightness. :
2. Please allow slight manual measurement deviation for the data. :

Подобро ви се допаѓа