.

.

XYWYB 2 парчиња Заден Прозорец Спојлер Страна Крило Црна за Голф 7 7.5 MK7 MK7.5 2014-2018 385 x 94 mm-БС Пластични Делови за Автомобили

XYWYB 2 парчиња Заден Прозорец Спојлер Страна Крило Црна за Голф 7 7.5 MK7 MK7.5 2014-2018 385 x 94 mm-БС Пластични

DEN 1214.40
Достапност
Залиха

*сосема нов и висок квалитет. *Димензии : 385 x 94 mm. *Материјал : A-БС пластика. *Боја : црна. *Нема потреба за мелење или промена, многу погодна.Fitment : За Голф 7 7.5 MK7 MK7.5 2014-2018 Package содржина : 2x Прозорец Спојлер Страна Wing Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 10-30мм.Било прашање во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас.Време На Испорака : 15-20 Денови За Испорака, Ако Не Го Примите Нарачка Во Рок Од 30 Дена,Ве Молиме Контактирајте Со Нас.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа