.

.

AIMUMU HUI ABS Пластика Спојлер Страна Крило Автомобил Додатоци 2 парчиња Заден Прозорец Одговара за Голф 7 7.5

AIMUMU HUI ABS Пластика Спојлер Страна Крило Автомобил Додатоци 2 парчиња Заден Прозорец Одговара за Голф 7 7.5

DEN 768.00
Достапност
Залиха

100% сосема нов и висок квалитет.Димензии : 38.5 x 9.4 cm.Материјал : ABS пластика.Боја : црна.Лесна Инсталација.Спецификации : 100% сосема нов и висок quality Dimensions : 38.5 x 9.4 cm Material : ABS plastic Color : black No треба да мелење или промена, многу suitable Fitment : Одговара За Голф 7 7.5 MK7 MK7.5 2014-2018 Package содржина : 2x Прозорец Спојлер Страна Wing Note : 1. Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.2. Ве молиме овозможи мало прирачник за мерење на отстапување за податоци.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа