.

.

Задната Страна Спојлер, 2 парчиња Карбонски Влакна Стил Автомобил Задните Врати Прозорец Страна Спојлер Измена Замена за 7 R Варијанта Wagen 2014-2017

Задната Страна Спојлер, 2 парчиња Карбонски Влакна Стил Автомобил Задните Врати Прозорец Страна Спојлер Измена

DEN 861.60
Достапност
Залиха

Применливи Опсег : задната страна спојлер е прекрасна замена за 7 R Варијанта Wagen 2014-2017 точно да одговара на вашите потреби.За повеќе модел детали, ве молиме погледнете го опис на производот подолу.Високо-квалитетни Материјали : Задната страна на прозорецот часовникот е направен од високо-квалитетна ABS пластика, материјал, мала тежина, стабилни перформанси, долг животен век, строго во согласност со стандардот производство, контрола на квалитет, стандарди, има најголема издржливост и ефикасно се протега на услугата живот.Одлични Перформанси : Заден Прозорец Страна Спојлер Canard,На карбонски влакна стил е со стилски и нежен изглед, обезбедува вашето возило убава и атрактивен изглед.Таписерии изработка, стилски и великодушни изглед.Лесен за Инсталација : Заден Прозорец Страна Спојлер Лесен и удобен да го инсталирате, без било комплицирано алатки за да заштедите време и да ви донесе повеќе предности.Практичен и удобен во употреба.Како практична алатка што ќе им е потребно.Pretest : Ова е темелно квалитет тестирани пред превозот да се обезбеди производ совршен.Ако не сте задоволни, ние го прифаќаме сите врати, замена или рефундирање на барања.Fitment : Замена за 7 R Варијанта Wagen 2014-2017 Предмет Тип : Задната Страна Спојлер Материјал : АБС Боја : Карбонски Влакна Стил Позиција : Задните Пакет Листата : 2 x Задната Страна Спојлер.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа