.

.

beler 1Pair Карбонски Влакна Стил Заден Прозорец Спојлери Крило Покрие Трим Одговара за Toyota, C-HR CHR -2020

beler 1Pair Карбонски Влакна Стил Заден Прозорец Спојлери Крило Покрие Трим Одговара за Toyota, C-HR CHR -2020

DEN 676.80
Достапност
Залиха

Направени на квалитетот ABS,трајни производи за употреба.Одговара за Toyota, C-HR CHR 2016-2020. Анти исчезнат, анти - ' рѓа.Стилски декорација спојлери за заден прозорец.Лесно да се инсталира.Состојба : 100% нови Боја : Карбонски Влакна Стил Материјал : ABS Големина : Како слика покажува Поставеност на Возило : Надворешноста, Позади Објектот се вклучени : 1 x Пар Заден Прозорец Спојлери Компатибилен Со : одговара за Toyota, C-HR CHR 2016-2020 Ова Е Резервни Замена на Објектот, Но Не и Вистински Забелешка : 1) Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.2) Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи.Функција : 1) Според фабричките спецификации.2) Совршено одговара на оригиналот. 3) Лесен за инсталација.4) Стабилни карактеристики, висока сигурност.5) Против исчезнат, анти - ' рѓа.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа