.

.

XYWYB Автомобил Карбонски Влакна предните светла Страна Спојлер Крило Задните задната врата на Врата Покривот Спојлер за V-W ГОЛФ 7 MK7 G-ТД Р 2014-2018 Автомобил-Стил, Авто Д?

XYWYB Автомобил Карбонски Влакна предните светла Страна Спојлер Крило Задните задната врата на Врата Покривот Спојлер

DEN 684.00
Достапност
Залиха

Материјал : A-БС Пластика.Боја : Сјајна Црна/Карбонски влакна.Големина : прибл 375x90mm.Доаѓаат со адхезивна лента на грбот.Лесна инсталација.Пакет се вклучени : 1pair x предните светла Страна Спојлер Крило (Лево и Право)Трајно во use Before држи ве молиме чисти ситни честички и прашина на површината.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 10-30мм.Било прашање во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас.Време На Испорака : 15-20 Денови За Испорака, Ако Не Го Примите Нарачка Во Рок Од 30 Дена,Ве Молиме Контактирајте Со Нас.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа