.

.

Црвена слива GAOHEREN 4 Парчиња Автомобил Спојлер Canards Splitter Перки Тело Спојлер Перка Воздух Нож Авто Брадата Автомобил Додаток GHR

Црвена слива GAOHEREN 4 Парчиња Автомобил Спојлер Canards Splitter Перки Тело Спојлер Перка Воздух Нож Авто Брадата

DEN 2217.60
Достапност
Залиха

Тоа може да се заштити вашиот предната страна браник од гребење или мал пад штети.Тоа е издржливи и долготрајни под било какви временски услови.Тоа ќе ви даде голема крајот луксуз и око-фаќање на трки спортски изглед.Боја : како на сликата покажува.Големина : 41 CM*12.5 CM,Е 36,5 CM*12.5 CM.Опис : Тоа може да се заштити вашиот предната страна браник од гребење или мал пад штети.Тоа е издржливи и долготрајни под било кој временски condition It ќе ви даде висока крајот луксуз и око-фаќање на трки спортски look Specifications : Материјал : ПП Боја : како на сликата shown Size : 41 CM*12.5 CM,Е 36,5 CM*12.5 CMNotes : Поради различни следи и камера светла може да предизвика мала боја разлики.Ви благодариме за разбирањето!Ве молиме овозможи 1-2mm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Пакет се вклучени : 4 парчиња.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа