.

.

Порше ОЕМ 08-10 Cayenne Спојлер-Заптивка Право 95551296603

Порше ОЕМ 08-10 Cayenne Спојлер-Заптивка Право 95551296603

DEN 302.40
Достапност
Залиха

Вистински Оем : Да, Категорија 2 : Лифт Портата, Fitment Фусноти : Diag Уп #6, Количина Е Потребно : 1. Бренд : Порше, Fitment Тип : Директна Замена, Точка Име : Заптивка, Категорија 1 : Тело Хардвер.Производителот Дел Број : 95551296603, Категорија 3 : Спојлер, Дел Уп# На Дијаграм : САМО ДЕЛ РЕФЕРЕНТЕН #6 НА ДИЈАГРАМОТ Е, Ставањето На Возило : Право.ПОРШЕ ОЕМ 08-10 Cayenne Спојлер-Заптивка Право 95551296603 Продавачот & Плаќање Информации Продавачот име : whiteracingproductsllc_nos See другите наши listings We да се Прифати : Поддршка на Корисниците Ако имате прашања во врска со производот или на твојот ред, ве молиме контактирајте со нас преку Пораки за помош.Ви благодариме you Business Часови : 9 часот до 5 : 30 pm est на Превозот и Ракувањето со Превозот Услуга : ве Молиме погледнете на превозот section Shipping Цена : ве Молиме погледнете на превозот section Ship-да локација : ве Молиме погледнете на превозот section Order Обработка на Време : 15 бизнис days About Дел Дел Број : 95551296603 ве Молиме имајте го на ум следново : Оваа следниве дел се означени како напредно справување со цел, и НЕ е во нашата нормална акции се подготвени да брод, па ќе бидат ставени на посебна цел со име ОЕМ производители.Повеќето предмети се испраќаат многу побрзо од времињата објавени, но некои од нив ќе бара увоз од Европа и Азија, па затоа имаме спроведува на овој продолжен ракување со времето.Исто така, ве молиме да се свесни дека некои предмети ќе бидат ограничени за продажба во САД, ние нема да имаат начин да се знае кои предмети потпаѓаат под оваа категорија, додека ние го одржи редот со ОЕМ, ако вашето возило е Извоз модел, ние може да не биде во можност да ги обезбеди дел, inspite на листата покажува акции Ако ние не сме во можност да ги обезбеди, целосна наплата ќе бидат издадени.Некои Алуминиумско тело делови се исто така ограничени, овие вклучуваат но не се ограничени на Ауди - "ФОЛКСВАГЕН" - Порше и се генерално тело структурни делови.Иако сме во можност да го добиете најмногу од овие делови, ние мора да ја користи задна врата канали и да ги добиете од источна Европа и употреба на курирската служба DHL за превозот директна.Па ние може да се прилагоди на превозот, ако цел Алуминиумска дел и неговата ограничена за продажба во САД.Исто така, постојат времиња, ние листа на објект и на ОЕМ ни советува дел е на Задниот Ред или застарени, ние ажурирање на нашите евиденција неделно, но од време на време на ОЕМ Ќе се врати цел објект пред да може да се отстрани од нашата продавница, ве молиме да знаат ние ќе ги направиме сите ние може да се лоцира, но sh.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа