.

.

Hemway Светла Злато Црна Тигар Микс Сјајот Буци Мулти Цел на Прашина, Прав Уметности & Занаети Вино Стакло Декорација на Свадби Цвеќиња Козметички Лице Око Тело, Нокти,

Hemway Светла Злато Црна Тигар Микс Сјајот Буци Мулти Цел на Прашина, Прав Уметности & Занаети Вино Стакло Декорација

DEN 166.80
Достапност
Залиха

Број 1 Трговија УЛТРА ИСКРА Мулти-Цел Сестрано Премиум Сјајот Hemway Специјално Обложени Сјајот е специјално дизајниран, квалитет (Степен А) за употреба со ноќта на Вештерките Украси, Носии, Страшно Шминка Ефекти, Уметност, Ноктите, Floristry, Телото Уметност, На кожата употреба, лак за Коса, Лице, Нокти, Шминка, Цвеќиња, Бради, Картички.Hemway работат тесно со филм, организации, познати личности, списанија, музика уметници видеа, фотографи, автомобил боја специјалисти, DIY апликација компании социјална influencers!.Највисок степен на сјај кои се користат во овој производ.Ние ги користиме само најдобрите суровини во овој производ, што го прави лесно да се примени & долготрајни пенливи сјајот резултати.Докажано #1 на пазарот преку слепи тестови се спроведени обемни испитувања со нашите сјајот за да се осигура дека вие сте добивање на најдобри на пазарот на многу најдобра цена!.Colourfast и згаснат отпорни Hemway Премиум Мулти-Цел Сјајот нема да излегуваат во јавноста било боја кога се применува.Сјајот нема да избледи со текот на времето (други конкуренти ќе го направи тоа без да знае што се должи на суб-стандардни оценување). 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : Ако за било која причина, не апсолутно љубов на вашиот Hemway цел, едноставно порака нас или да се вратат него, и ние ќе рефундирање на секој денар (или да испратите некоја замена, ако постои проблем).

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа