.

.

Топла Сокс женска Свадба Блаженство Новина Мода Обичните Чорапи

Топла Сокс женска Свадба Блаженство Новина Мода Обичните Чорапи

DEN 144.00
Достапност
Залиха

61% Памук, 21% Најлон, 15% Полиестер, 3% Spandex.Увезени.Машина За Миење.Лесна конструкција обезбедува напор утеха на овие жени е деверуша чорапи.Одговара на женски Чевли Големина : 4 – 10 1/2. 1 Пар По Пакет.Дали ви треба булчински туш подарок или шеташ по aisle себе, имаме што се опфатени со овие забава на жените свадба торти екипажот чорапи!Кој модел на шарени свадба колачи, овие забава се облекуваат чорапи направи одличен подарок идеја за невести и ќе биде совршен акцент за да го прослават големиот ден!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа