.

.

Toddmomy Силикони Лист во Облик на Бебе Teethers Teething Алатка Млечни Играчка DIY Pacifier Додатоци за Младата Портокал

Toddmomy Силикони Лист во Облик на Бебе Teethers Teething Алатка Млечни Играчка DIY Pacifier Додатоци за Младата

DEN 213.36
Достапност
Залиха

Овие teething играчки се направени за да му дадете на вашето бебе часа на тивок блаженство.Во споредба со прсти, ова џвакање играчка со текстура може да им помогне на смири болка во непцата и ќе не харбор.Флексибилни и соодветна големина за да се зафат, може ефективно да се искористи babys алчни способност.Удобно еластичноста, голема teething играчки за ублажување на бебето teething болка, да им помогне да teething.Силиконски гуми за играчка е совршен за да се одржи babys мали раце и може да ја поврати оваа teether себе.Опис Произведени од премиум материјалот, играчки, бебешка пријателски и издржливи.It' s safe за бебе да добие во устата или џвакање на.Убаво големина и лесни, совршен за мали раце да се одржи.Светла боја и уникатен дизајн ќе се развие бебето' s способност на познанието и рака - окото - на мозокот координација.Карактеристики - Материјал : Силикон/- Големина : 7. 00 X6. 70 X0. 50cm/ 2. 75 X2. 63 X0. 20inch/ благотворно играчка младата teething играчки младата teether бебе џвакање силиконска играчка teether - Флексибилна и соодветна големина за да се зафат, може ефикасно остварување на baby' s алчни способност.- Во споредба со прсти, ова џвакање играчка со текстура може да им помогне на смири болка во непцата и ќе не харбор.- Силиконски гуми за играчка е совршен за да се одржи baby' s мали раце и може да ја поврати оваа teether себе.- Удобно еластичноста, голема teething играчки за ублажување на бебето teething болка, да им помогне да teething.- Овие teething играчки се направени за да му дадете на вашето бебе часа на тивок блаженство.Пакет Вклучувајќи 1 x teether.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа