.

.

YINMZNG Бебе Teethers Играчка,5Pcs Бука Бебе Teethers Играчка Безбедност DIY Патка Форма Бебе Teething Играчки Накит Додатоци за Бебе

YINMZNG Бебе Teethers Играчка,5Pcs Бука Бебе Teethers Играчка Безбедност DIY Патка Форма Бебе Teething Играчки

DEN 299.76
Достапност
Залиха

За туш подароци, овие дрвени бебе teethers се многу слатки во форма.Можете да ги користите за да го одвлекува вниманието на вашето бебе додека за капење, со што бања време повеќе пријатни и релаксирачки.Опсегот на примена, овие дрвени teething прстен играчки може да се користи како подароци на бебето е роденден или други страни.Издржливи, направен од високо‑квалитет буковата, материјалот е безбедна и не е лесно да се оштети, и бебето може да се џвака и залак со доверба.Ослободување на непријатност може да помогне да се намали непријатноста на вашето бебе е заб залак, подобрување на нивните алчни вештини, и да се промовира здрава заби.Тоа е широко користен, не само да им помогне на ублажување на непријатност на бебето заби, но исто така се погодни за изработка на DIY ѓердани и нараквици со себе.Спецификација : Предмет Тип : Бебе Teethers Играчка Материјал : Бука Тежина : Околу. 80g / 2.8 оз Боја : Дрво Боја Производ Големина : Прибл. 7.8x5.4x1cm / 3.1x2.1x0.4in Тип : Pendant Процес на преработка : Мелење/полирање на Употреба : може да се користи за да се направи ѓердани, белегзии, rattles и pacifier синџири.Контрола : совршена форма за бебето зафат, со вграден-во зафат поени.Карактеристики : Природно полиран, мазна површина, без било боја, за да се избегне опасните на алергени.Пакет Листата : 5 x Бебе Teethers Играчка Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1‑2cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа