.

.

Боја Ќе Сензорни Џвакање Ѓердан за Сетилните Деца 4 парчиња Орален Сензорни Џвакање Играчки Храна Одделение Силиконски Teething Ѓердан Џвакање Ѓердан за Деца и Возрас?

Боја Ќе Сензорни Џвакање Ѓердан за Сетилните Деца 4 парчиња Орален Сензорни Џвакање Играчки Храна Одделение Силиконски

DEN 311.76
Достапност
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 【Храна Одделение Материјал &100% Безбедно】Направен од 100% од храна одделение силиконски, нашето бебе teething ѓердани се нема BPA, не-токсични и нема посебен мирис кој е безбеден за деца и возрасни.Висок квалитет со силиконска млечни teether се целосно безбедни за употреба.Тоа лесно да се чисти и машина за миење садови безбедно. 【Трајни & Залак-Отпорни】Трајни и bendable, овие џвакање ѓердани може да се користи за долго време.Силиконски материјал го прави мека доволно за да се заштитат децата' забите од зло и не е лесно да се остави на забот печати на сетилните џвакање ѓердан, како и залак-отпорни и не се грижи за мали парчиња кршеше и да се проголта. 【4 во 1 Сет Исклучителна Стил】Нашите teething ѓердан за деца incude 4 парчиња различна форма сензорни џвакање играчки како цифрен-8 јазол, ајкула, крофна, ветер.Овие слатки џвакање ѓердани се многу популарни меѓу момчиња и девојки, тоа не само што може да донесе до децата љубопитност, но, исто така, донесе повеќе различни визуелна возбудувања на деца, нека ги истражуваат радост на џвакање. 【Прилагодливи Мозок и Лесно Отцепување Clasps】Опремени со прилагодливи string, одржување lanyard може да се прилагоди во соодветна должина за повеќето деца и возрасни.Нашите chewelry ѓердан за момчиња & девојки карактеристики отцепување clasps, што го прави гризе побезбедно и го спречува гушење и несреќи. 【Повеќенаменски】Овие силиконски сензорни џвакање ѓердани за момчиња и девојчиња се најдобри џвакање опција за луѓе со сетилните потреби, како што е Аутизам, СПД, и АДХД или гризе потреби, тоа може во голема мера да ја намали вознемиреноста, и да се промовира мирна, да се смири и фокусирани.Тоа, исто така ефективно се работи за растот на бебето' млечни заби, да ги задржи бебето настрана од џвакање на платно и рацете.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа