.

.

Топли и Ладна Вода Мешање Вентил, 3 Начини за Контрола на Температурата G1/2 Топла и Ладна Вода Мешање на Вентили, Вода Мешање Вентил за Бања Автоматско Тапа

Топли и Ладна Вода Мешање Вентил, 3 Начини за Контрола на Температурата G1/2 Топла и Ладна Вода Мешање на Вентили,

DEN 1413.60
Достапност
Залиха

【Стабилни Перформанси】Задебелена месинг вентил обезбедува стабилни перформанси и долг животен век. 【Функција】Лесна контрола на топла и ладна вода мешање сооднос да се прилагоди температурата на водата. 【Лесен за Употреба】Едниот крај е ладна водата доводното, еден крај е топла вода влезот и на блискиот меша со вода штекер, лесен за инсталација и употреба. 【Применливост】G1/2 стандард тема одговара за многу домаќинство или комерцијални цевки. 【Совршен Дизајн】Изградена-во проверете вентили се ефикасни во избегнување на ладна и топла вода backflow.Опис : Automatic чешми не се топли од 0,05 MPa-0.5 MPa Cold Вода Temp : 0℃Топла Вода Temp : 85℃Штекер Проток : 20m3/h Package Вклучува : 1 x Вентил.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа