.

.

BWLZSP 1 Доводното 2 Штекер Агол Вентил G1/2in Тема Месинг Три‑Начин Diverter Вентили Двојно се Справи со Двоен Контрола Тапа Бања Прибор за Машина за Перење, Четка Базен, Тоа?

BWLZSP 1 Доводното 2 Штекер Агол Вентил G1/2in Тема Месинг Три‑Начин Diverter Вентили Двојно се Справи со Двоен

DEN 599.76
Достапност
Залиха

Погоден за : Агол Вентил, Еден во два од мулти‑функција славина, соодветна за мулти‑сцена инсталација и употреба, погодни за машина за перење, четка базен, тоалет, вода црево, итн.Високо квалитетен материјал : Агол Вентил, Мулти‑функција тапа, телото усвојува месинг кастинг, ' рѓа и корозија, убава мода.Добро перформанси : Вграден‑во месинг вентил јадро, стабилни перформанси, флексибилна контрола, издржливи.Ако имате било какви прашања во врска со нашиот ова*, вие сте добредојдени да се поставуваат прашања подолу во секое време, и ние ќе одговори на вас во времето.Карактеристики : Агол Вентил, Ладна и топла вода универзална, голем проток, за разлика попуштат, се намали и истекување, издржливи.Продлабочување на темата, добра запечатување, фирма и да се спречи лизгање тема.Паметен дизајн : Агол Вентил, Двојно се справи со двојна контрола, независна контрола на одделни вода, не‑мешање и не channeling вода, лесен за употреба.Функција : 1. Ладна и топла вода универзална, голем проток, анти ‑ крек, анти ‑ капка анти ‑ протекување, издржливи.2. Вграден‑во месинг вентил јадро, стабилни перформанси, флексибилна контрола, издржливи.3. Двојно се справи со двојна контрола, независна контрола на одделни вода, не‑мешање и не channeling вода, лесен за употреба.4. Мулти‑функција тапа, телото усвојува месинг кастинг, ' рѓа и корозија, убава мода.5. Продлабочување на темата, добра запечатување, фирма и не се лизга тема.6. Еден во два од мулти‑функција славина, соодветна за мулти‑сцена инсталација и употреба, погодни за машина за перење, четка базен, тоалет, вода црево, итн.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Агол Valve Material : Brass Color : Како што е прикажано во picture Size : Прибл.12x9.5cm/4.7x3.7in Weight : Прибл.427g/15.1 oz Operating Температура : 70℃Работен Притисок : 20 (MPa)Тема : G1/2in нишка(навој дијаметар : 20mm/0.79 во)Инсталација Тип : Завртка Број на Рачки : Двоен handles Scope на Примена : Sprayer, машина за перење, четка базен, тоалет, водовод, etc Working Медиум : Hose Style : Модерна и simple Package Листа : 1 x Агол Valve1 x Декоративни Cover Note : 1. Ве молиме овозможи 1‑2cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа