.

.

Laffy Taffy - Laffy Taffy Бонбони - Жолтата Банана Вкусови - Гумени & Tangy Laffy Taffy најголемиот Дел Бонбони Поединечно Завиткани - ноќ на Вештерките Бонбони Рефус, Бонбони за Piñata, К?

Laffy Taffy - Laffy Taffy Бонбони - Жолтата Банана Вкусови - Гумени & Tangy Laffy Taffy најголемиот Дел Бонбони

DEN 1747.20
Достапност
Залиха

LAFFY TAFFY БОНБОНИ - најдобриот дел за името Laffy Taffy е дека тоа се однесува и на текстура на sweet & tangy Laffy Taffy бонбони, како и на компанијата во однос на забава и се смее!. 4 ВКУС ИЗБОРИ - Слатка и еластичен, tangy и гумени, во усна-звучен овошен вкус комбинации.Изберете од Банана, Грозје, Јагоди, или Кисело Јаболко .Најдете вкус што се tickles вашиот фенси и да ви добива giggling!.ПОЕДИНЕЧНО ЗАВИТКАНИ - Секое парче на taffy е индивидуално спакувани и внатре во секој додаток е шега.Aka : на laffy дел од taffy.Ќе ги најдете сите видови на смешни јазичните досетки завиткани околу вашите омилени бонбони!.ПАРТИЈАТА & ноќ на ВЕШТЕРКИТЕ БОНБОНИ - Laffy Taffy најголемиот дел бонбони совршен за концесија стои, кутии на piñata, давање на goodie кеси на деца роденден, делење ноќ на Вештерките бонбони, пополнување Велигден кошеви, или пакување на ручек.КОМПЛЕТНА НЕГА ПАКЕТ - Чувство далеку од вашиот оф-да-студент?Доби член на семејството или пријател, стационирани во странство?Laffy Taffy е совршен гумени & вкусно прилог на нега пакет или подарок кошница!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа