.

.

Најголемиот дел Сина Малина Вкус Tootsie ' Roll Frooties Гумени Американски Taffies Бонбони Поединечно Завиткани Во Resealable Assortit Торба 5 Lb 735+компјутери (80-Оз) - произведено Во САД

Најголемиот дел Сина Малина Вкус Tootsie ' Roll Frooties Гумени Американски Taffies Бонбони Поединечно Завиткани

DEN 2208.00
Достапност
Залиха

5 Фунти Торбичка Вкус На Овошје Бонбони, Глутен И Кикирики Слободни Кошер 11 Калории По Fruities Chews.Добро Слатки За Темата Партии Паради Бебето Тушеви Бонбони Buffets Родендени Божиќните Празници Се Третираат.Добро Piñata Додатен Порибување Stuffer Goodie Кеси Ноќта На Вештерките Трик Или Лекување На Велигденски Јајца Лов Страни.Совршен За Секој Случај Нов Години Родендени Канцеларија Работното Место Вендинг Машина Рефил Пеп Rallys Паради.Однесете Ја До Вашето Училиште Им Даде На Вашиот Студентите За Закуски Деца Во Колеџ Деца И Возрасни.Frooties мини каснувања се шарени, tangy, и забава овошје зачинет Tootsie ' Ролни Taffy !Оваа торба содржи розова јагода лимонада зачинет Frooties дека додадете експлозијата на долготраен вкус на мека и текстура гумени на класичен Tootsie ' Roll.Сите Frooties се со гордост се направени во САД и се кошер, глутен слободни, кикирики слободни и само 11 калории по парче!Оваа торба на Frooties е совршен за pantries, партии, или канцеларија слатки јадења.Frooties се еден од најдобрите giveways за парада фрла, училиште.облечи вашиот бонбони чаши завиткани во розова обвивка е како љубовта и најдобро е кога се дели.Без разлика дали сте дете, тинејџер, маж, жена, мајка, дете, шеф, наставник или на дел од воени трупи или војници.Ние внимателно ги собереш од нашите колекции да ги направи добро спакувани и цени соодветно да се реши.Заштедите време и пари, било од нашите пакети за нега на снабдување.Направи една партија совршена забава и шарени и споделување на овие третира со пријателите или семејството.Паметен начин да биде домаќин партии во голем организиран начин, намалена огромен промет на големо со големина торба да се задржи во кујната материјали или однесете го до вашата работа да го споделам за пауза соба.Екранот овие посебни свежа мешана handpicked kinki бонбони, на отворена куќа да покаже благодарност, или да се направи овој специјален изненадување давање подароци за секојдневна snacking за breakroom провизии.Прослават детето роденден и работи на piñata се меша со fruitys зачинет fruities кои може да вклучуваат широк опсег на овошје вкус како што боровинки грозје цреша вар јагода лубеницата тропски плус други гастрономски ограничено издание ароматичните како ванила бери барови.Испрати како единствен giftbaskets да се покаже страст & сочувство на оние кои што треба и имаат carepackage доставени во премиер испорака време на превозот.Неверојатна Идеја за родова открие Божиќ на работното место да им даде на вашиот вработен свој колега или употреба во сала за чекање за вашата медицинска на пациентите секојдневно, да го сподели со студентите како награда во училницата за време на финалето недела или испрати за да ја кампусот ученичкиот дом или лице корист.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа