.

.

Големо Изненадување Tootsie 'Taffy Микс - Tootsie' Roll Микс - Овошје Chews Избрани Вкусови - Наливно Бонбони

Големо Изненадување Tootsie 'Taffy Микс - Tootsie' Roll Микс - Овошје Chews Избрани Вкусови - Наливно Бонбони

DEN 599.76
Достапност
Залиха

Tootsie ' Ролни Микс е еден пакет на сите вашите омилени гумени бонбони секој да знае и да сака.На поединечно завиткани, залак големина бонбони се достапни во пет големи-дегустација вкусови : Чоколадо Цреша, Лимон, Портокал, Ванила, и Вар.Купуваат на големо за да заштедат пари.Околу 65 парчиња по фунти.Содржи околу 4 lbs на бонбони.Голема бонбони дека ќе биде сакан од децата од сите возрасти (и возрасните премногу).Уживајте во овие слатки третира со многу примамливата вкусови на класичен бонбони сте жедни.Голема бонбони дека ќе биде сакан од децата од сите возрасти (и возрасните премногу).Уживајте во овие слатки третира со многу примамливата вкусови на класичен бонбони сте жедни.На Големо Изненадување, ние се гордееме на нашиот голем избор на бонбони и одлично пакување.Бонбони гуруа во нашата 25,000 квадратни метри објект се создаде совршена пакети и се меша за вас.Од чоколадо да taffy, слатко да кисело, завиткани да се одвитка, носталгични да се нови, што сум го добила сите!.Изберете од најголемиот дел тешко бонбони, чоколада, тасев биле, гуми за џвакање, taffy, гумени бонбони, шеќер слободни бонбони, близалки, gummies и многу повеќе.Изберете еден од нашите меша за совршен спој на вашите омилени бонбони.Сите од нашите бонбони е свежо од производителот, пакуваат и испраќаат до вас дневно, па тоа се впушта во вашиот усти брзо.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа