.

.

Најголемиот Дел Saltwater Taffy, Цимет, 3 Килограми

Најголемиот Дел Saltwater Taffy, Цимет, 3 Килограми

DEN 522.00
Достапност
Залиха

НОСТАЛГИЈА СО ПРЕСВРТ : Слатка Бонбони Компанија има старо-време носталгија на класичен бонбони шоп иако секогаш внимава очекуваме да откриваат иновативни трендови, вкусови, и бонбони.СЕМЕЈСТВОТО НАПРАВЕНИ ВО САД : Слатка Бонбони Компанија е петтата генерација на семеен бизнис, што започна уште во 1892, па ние сме сериозни во врска со донесувањето на семејството заедно повеќе од една забава, слатка лекување.СОВРШЕН ЗА ЛИЦА : Кога ја купил во рефус, Слатка Бонбони Компанија производи се одлични за свадба барови, пол открива, роденден партии, и други собири.На светли бои се направи совршен табела спојници!.ГЛУТЕН-СЛОБОДНИ И КОШЕР : Бидејќи ние сакаме сите да се приклучат во за забава, сите Слатка Бонбони Компанија производи се глутен-слободни и кошер.Уживајте без да се грижите!.НА УЖИНКА во секое време : Овие бонбони може да се ужива како забава ужинка на скокање или патот патувања—или дури и само како слатко изненадување во текот на денот.Секој заслужува третираат!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа