.

.

Taffy Градот Бонбони, Ванила, 5.0 Фунти

Taffy Градот Бонбони, Ванила, 5.0 Фунти

DEN 599.76
Достапност
Залиха

Глутен Слободни.Кошер Млечни Производи.Не Кикирики.Не Дрвото Ореви.Оваа Taffy Градот Ванила Вкус е создадена од страна и е семејство во сопственост на повеќе од 97 години, што значи се добива еден од највисок квалитет taffy бонбони во market.By користење на бичувањето процес и 24 час долга серија климатизација процес, ние производство на мека текстура taffy дека едноставно се топи во вашата уста.Add to дека најдобрите во домашни и увезени вкусови, и резултатот е совршенство во конфекција.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа