.

.

CRAZYOUTLET Wonka Laffy Taffy Овошје Забава Големина Кенди Бар, Гумени Лекување, Без Вештачки Вкусови, најголемиот Дел Пак, 2 Кг

CRAZYOUTLET Wonka Laffy Taffy Овошје Забава Големина Кенди Бар, Гумени Лекување, Без Вештачки Вкусови, најголемиот

DEN 326.40
Достапност
Залиха

КВАЛИТЕТОТ ЗАКУСКИ : нов лекување од Wonka Laffy Taffy, забава големина барови во вкусови на Грозје, Сина Малина, и Sweetarts Chews Оригиналниот Вкус во шарени wrappers.ГУМЕНИ БОНБОНИ : Акции на овој вкусен бонбони за кога ќе се жедни за една жестока и слатка закуска; Овие забава големина избрани вкус taffy бонбони се совршени за сите возрасти.СОВРШЕН ЗА СИТЕ ПРИЛИКИ : Оваа бонбони е идеален за секоја прилика како Ден на Мајката, Велигден, Божиќ, Денот на Вљубените, родендени, забави, слатка маси, на работа, на училиште, филмски ноќи, празници, семејни дружења, и многу повеќе.СВЕЖИНАТА ГАРАНТИРА : Сите производи се продаваат од страна на Crazy Outlet се гарантира да бидат свежи и полни со вкус, секогаш оставајќи ве сакаат повеќе.Најголемиот ДЕЛ БОНБОНИ : Пакување од 2 Килограми.Околу 100 парчиња по нарачка.Во CRAZYOUTLET, ние го направи тоа лесно за нашите клиенти да уживаат во своите омилени сите времиња слатка третира.Со стотици бонбони за да изберете од и брза испорака услуга правото на вашата врата чекор, ние се гордееме на задоволни клиенти.Ние ви даде можност да изберат од Избрани се Меша или единствен вкус најголемиот дел пакети за да ги задоволи everyones слатка заб.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа