.

.

2 Олимписки Тежина Плочи, 3 Дупки 50mm Дупка со Дијаметар од Рака Зафат Гума Barbell Плочи, Леано Железо Плочи Домашна Фитнес Опрема, за Кревање

2 Олимписки Тежина Плочи, 3 Дупки 50mm Дупка со Дијаметар од Рака Зафат Гума Barbell Плочи, Леано Железо Плочи

DEN 1572.48
Достапност
Залиха

1. Три-дупка handgrip дизајн, не се лизга, носат-отпорни, добра рака се чувствуваат. 2. Висок квалитет бар парче, заштита на животната средина, внатрешни леано железо технологија, тешки и трајни. 3. Мек метал бар парче, мека оптоварување и празнење, носат-отпорни, отпорни, тоа нема да предизвика абење на бар парче поради повеќе демонтажа. 4. Со тежина бар за кревање, седат долу вежби, можете да го направите стартер вежби со тегови, итн. ➤Нашата продавница има различни стилови и бои, можете да одат на мојата продавница за да ја проверите. 1. Три-дупка handgrip дизајн, не се лизга, носат-отпорни, добра рака се чувствуваат.2. Висок квалитет бар парче, заштита на животната средина, внатрешни леано железо технологија, тешки и трајни.3. Мек метал бар парче, мека оптоварување и празнење, носат-отпорни, отпорни, тоа нема да предизвика абење на бар парче поради повеќе демонтажа.4. Со тежина бар за кревање, седат долу вежби, можете да го направите стартер вежби со тегови, итн.Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.2. Ве молиме имајте предвид дека се должи на разликите помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на проектот, бидете сигурни дека стилот е иста како што е прикажано на сликата.Парична казна прирачник за мерење има суптилни грешки, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.➤ Времето за испорака е 10-25 дена➤Ако сè уште не може да добие редоследот по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.➤Ако ви треба други стилови, ве молиме контактирајте ме.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа