.

.

jiande Тежина Плочи, 2.5 kg-25 kg Може да Се Користат со Тегови и Barbell Барови 5cm Професионални Гума Barbell Диск Гума Обложени Кревање

jiande Тежина Плочи, 2.5 kg-25 kg Може да Се Користат со Тегови и Barbell Барови 5cm Професионални Гума Barbell

DEN 1608.48
Достапност
Залиха

●Отвор со дијаметар : 5cm. ●Боја : Сина. ●Материјал : Обложени леано железо, Гума. ●Тежина : 1 кг, 2.5 кг, 5 кг, 10 кг, 15 кг, 20 кг, 25 kg / парче. ●Функција : Бидете рака мускули, мускулите на градите, стомачните мускули, deltoid мускулите. ●Отвор со дијаметар : 5cm.●Боја : Сина.●Материјал : Обложени леано железо, Гума.●Тежина : 1 кг, 2.5 кг, 5 кг, 10 кг, 15 кг, 20 кг, 25 kg / парче.●Функција : Бидете рака мускули, мускулите на градите, стомачните мускули, deltoid мускулите.Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.2. Ве молиме имајте предвид дека се должи на разликите помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на проектот, бидете сигурни дека стилот е иста како што е прикажано на сликата.Парична казна прирачник за мерење има суптилни грешки, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.➤ Времето за испорака е 10-25 дена➤Ако сè уште не може да добие редоследот по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.➤Ако ви треба други стилови, ве молиме контактирајте ме.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа