.

.

LUTEC LED 190LM Ноќ Светлина на Допир Копче Операција Чекор 3 Dimmer Преносни & Moveable Табела Светлина Отворено,Водоотпорен Надворешноста Атмосфера Осветлување за Патио, Шатор

LUTEC LED 190LM Ноќ Светлина на Допир Копче Операција Чекор 3 Dimmer Преносни & Moveable Табела Светлина Отворено,Водоотпорен

DEN 839.76
Достапност
Залиха

【Преносни и Око за заштита】На 2.9 W 190 Lumen LED табела светлина е Лесен и пренослив.Неговиот главен материјал е Акрил, кои можат да се заштитат очите од директно светлина, погодна за спалната соба, дневна соба, ходници и сите други различни прилики. 【УНИКАТЕН ДИЗАЈН】На уникатен дизајн на кампување фенер има освоено наградата АКО.Тоа не е само табела светлина, но исто така парче уметност во вашиот дом. 【3 Осветлување Режими】Поинаков вид на светлина, OFF-100% -50%-10%, на состанокот на вашата различни потреби. 【Водоотпорен】маса Светло е прав-тесни и можат да го издржат тешките временски услови.Водоотпорен и безбедно за употреба на отворено. 【3 Години Гаранција】Пријателски услуги на клиентите со LUTEC, ветувајќи дека 100% задоволство.Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа