.

.

Ноќни Табела Светилка - Целосно Dimmable Ноќната Ламба со 3 Осветлување Боја, 2 USB Порти & AC Штекер Модерна Маса Светилка со ПММА Сенка и LED Сијалица, Функционални USB Табела

Ноќни Табела Светилка - Целосно Dimmable Ноќната Ламба со 3 Осветлување Боја, 2 USB Порти & AC Штекер Модерна Маса

DEN 1919.76
Достапност
Залиха

✅【Еден Прекинувач со Повеќе Осветлување Бои за Лесно да го Поставите Вашето Расположение】креветот светилки за ноќната беше дизајниран со ротари вклучите база, која може да се претвори switch стрелките на часовникот за да уживате во светлината на различни осветлување бои од 0%-100% ( Топло бела, Мека бела, дневна светлина бела).Маса светилка, можете да креирате избор на осветлување атмосфера. ✅【Погодно Станица за Полнење】Тоа е изградена во двојна 5 V/2.1 брзо полнење пристаништа и AC штекер(120 V макс) на база, која погодно за полнење до 3 електронски уред во исто време, без оглед на светилка е вклучено или исклучено.Совршен ноќната ламба со станица за полнење, кои ќе ги носи повеќе удобноста на вашиот живот!. ✅【Надгради Боја се Менува LED Сијалица за Слободни】LED сијалица беше понуден за слободни, па вие не мора да се трошат дополнително време и пари за купување сијалица.Тоа е произведен со помош надгради технологија, која додава боја-промена на технологијата врз основа на dimmable светлина.Затемнување и тонирање се случува истовремено, нема зуењето и помалку топлина излез, поголема заштеда на енергија. ✅【Корисни Две Телефонски Стои .Чекор 2 : се Поправи абажур на приклучок;.Чекор 3 : Инсталирате LED сијалица;.Чекор 4 : Прикачување на не се лизга памучна подлога.Тоа се должи на неговото dimmable и бојата се менува функција, идеал од страна на маса светилка која одговара на сите потреби!Слаба Светлина (Топло бела)- - Спиење , медитација или градите-хранење на полноќ; Средно Светло (Мека бела) - - Играње игри или гледате филм со вашето семејство; Висока Светлина (бел ден бела)- - Учење, читање или работа.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа