.

.

Divoom Планета-9 Табела Светилки, Бојата се Менува Dimmable Расположение Осветлување Светлина со СТАН контролирале или Спални соби, дневни Соби и за Статистика(Црвено)

Divoom Планета-9 Табела Светилки, Бојата се Менува Dimmable Расположение Осветлување Светлина со СТАН контролирале

DEN 1677.60
Достапност
Залиха

Се сретне на Планетата-9 Расположение Светилка - Оваа батерија-управувана табела светилка ви држи подалеку од скриени опасности на електрични кабли и обезбедува професионални осветлување со стабилен извор на светлина.Тоа е нашиот најголем компактен smart светилка што совршено се вклопува во мали простори.Лесен за Употреба - Поддршка на работата од вашиот телефон преку нашите лесен-за-користење стан.Со i OS и Android апликации, можете да ги контролирате вашиот led светилка далечина од вашиот телефон или таблета.Вклучи/исклучи, украсете го вашиот дом со топол да се јасни бела светлина, или изберете од 16 милиони бои кога сакате со допрете на прст.DIY Осветлување Ефективни - Изградена-во стотици осветлување модели во Divoom СТАН за да го изберете.Не само што ви ја даде слободата за да изберете боја и да се забавуваат осветлување преку достапни стан алатки, исто така ви овозможува да ја споделите вашата карактеристична осветлување дизајн во нашата заедница.Dimmable Табела Светилка - Ова cordless ноќни светилка може да се прилагоди за да се исполнат било какви потреби.Постојат 5 нивоа на осветленост од светло до темно, изберете боја температура од 1600 K да 6500 K.Тоа е совршена, како ноќната ламба, бебе бебе соба светлина, релаксирачки светилка, романтична атмосфера светлина, читање светилка, итн.Музика Sync - На RGB светилка може да се синхронизираат со вашите омилени песни, филмови и видео игри.Со lamplight танцување со ритамот, на мала маса светилка додава една цела нова димензија на вашата омилена забава.Топло Бела Светлина, Dimmable.Изберете било која нијанса на бела светлина, од топло на ладно (1600 K-6500 K). 16 Милиони Бои, Забавно и Лесно.Можете да го користите како расадник светилка за новороденчињата, расположението светлина за мекост во кревет време, и многу повеќе.Глас Визуелизаторот.Опремен со вграден микрофон за гласовна контрола.Стави вашата музика, и гледање на вашиот светло танц!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа