.

.

Craftmade Осветлување 1 86258 Светлина Табела Светилка, Бела Завршница со Бела Ткаенина Сенка

Craftmade Осветлување 1 86258 Светлина Табела Светилка, Бела Завршница со Бела Ткаенина Сенка

DEN 1344.00
Достапност
Залиха

Крај : Бела.Светилка Тип : E26 Медиум База.Материјал : Керамички.Табела светилки нудат лесен начин да се донесе стил на било декор.Тоа исто така може да се користи практично и функционално во работна маса или биро каде што светлината е потребно за повеќето.На луковичен силуета и текстура база е направена со керамички бела основа.Тоа е спарен со hardback лен тапан сенка во некоја овес текстура боја што овозможува доволно светлина, и accommodates еден 6 W сијалица (не се вклучени).Овес ткаенина сенка вклучени Бара 1 медиум база, 60 вати сијалица (не се вклучени) 2 начин на префрлање 1 Година гаранција.Гаранција : 1 Year Cord Боја : Бриши / Сенка Вклучени : Да / Кабелот Должина : 60.00.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа