.

.

Crestview Колекција CVAER962 Галвстон, Табела Светилка Осветлување

Crestview Колекција CVAER962 Галвстон, Табела Светилка Осветлување

DEN 14222.40
Достапност
Залиха

Галвстон, Табела Светилка 30.5"Хт.,Метал&Кристал Злато Лист & Кристал Заврши 17/9 x 17/9 x 10 Природни Лен Сенка. 30.5"Хт.Пакет висина : 21.0 инчи.Објектот пакет тежина : 12.6865 фунти.Галвстон, Табела Светилка 30.5"Хт.,Метал&Кристал Злато Лист & Кристал Заврши 17/9 x 17/9 x 10 Природни Лен Сенка.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа