.

.

Ноќ Светлина, UNIFUN Допир Светилка за Спални соби Дневна Соба Преносни Табела Ноќни Лампи со Внатрешна Батерија Батеријата Dimmable 2800K-3100K Топло Бела Светлина и Боја се М

Ноќ Светлина, UNIFUN Допир Светилка за Спални соби Дневна Соба Преносни Табела Ноќни Лампи со Внатрешна Батерија

DEN 575.76
Достапност
Залиха

1.Лесен допир-контрола : Држете да се активира ноќ светлина , табела светилка, читање светилка, ноќни светилка со боја менување на LED светла.Екран на допир панел овозможува целосна контрола за лесно да ги префрлате светлина режими и моќ/исклучување.(Допир панел за повеќе од 3 секунди за да го вклучите/ИСКЛУЧИТЕ светлото.). 2.Се прилагодува Осветленоста(Слабо, Низок, Среден и Висок) : Тоа е удобно и пријатно за одмор & релаксација и, исто така, одлично за читање на светла амбиент. 3.Changable Модел тип : Авто циклус RGB боја комбинации или одберете фиксна боја(Црвена, Зелена, Сина) за да одговараат на вашето расположение. 4.Око-Friendly 360°Светлина :Со око пријателски 360° светлина панел кој обезбедува повеќе униформа и нежна светлина не треба да се грижите за будење на вашето бебе!. 5.Пакет Содржина : UNIFUN LED Светилка, Микро USB полнење кабел, Упатство, 30-дневниот Гаранција за Парите Назад и 12 месеци Гаранција.Забелешка : батеријата ќе трае до 8 H со минималната осветленост, 4 H со максимална осветленост, ве молиме да ја наполните повторно кога тоа е надвор од моќта, можете да го користите вашиот телефон е ѕид адаптер, тоа е компатибилен.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа